Ogród

Apartament w Mechelinkach – bardzo dobra alternatywa dla osób, które chcą przyjechać do Trójmiasta

Apartament w Mechelinkach to doskonała opcja dla osób, które zamierzają odwiedzić Trójmiasto. Znajduje się w pobliżu Rewy oraz Gdyni. Nowoczesne i szykownie urządzone mieszkanie pozwoli każdemu czuć się wyjątkowo. Nie trzeba więcej meldować się w droższych hotelach, w jakich w dodatku jest tłoczno.

A można oczekiwać na znacznie większą swobodę. To dobra opcja dla osób, które lubią odpoczywać w spokoju, a mimo to będzie zależało im na niedalekiej lokalizacji znanych nadmorskich miasteczek. Przestronne mieszkanie jest w całości do dyspozycji gości. Mogą oni z niego korzystać tak jak tylko mają chęć. Apartament przypomina swoim wyglądem piętrową rezydencję. Parter to pokój dzienny z aneksem kuchennym, mała łazienka oraz jedna sypialnia z wygodnym łóżkiem. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie, łazienka i garderoba. Świetnym rozwiązaniem jest taras na dachu, pozwalający na przyjemny odpoczynek. Można się na nim opalać, nie przebywając na zaludnionej plaży.

Apartament Mechelinki to miejsce, w jakim dobrze będą czuły się jednocześnie osoby samotne, podróżujące w parach, z rodzinami, jak i ze znajomymi. Mające dwa piętra mieszkanie ma całkowitą powierzchnię 108, 18 m2. Taras to aż 56 metrów kwadratowych.

Apartament ten jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą spędzać wakacje nad polskim morzem, niezależnie od tego, jakie preferują aktywności. Pobyt można zarezerwować internetowo albo telefonicznie: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Dane firmy to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Osoby meldujące się w mieszkaniu Mechelinki dostają wybrane miejsce postojowe, w garażu zamkniętym na pilota.

Wysokie bezpieczeństwo przekłada się również na komfort podróżowania. Apartament można zarezerwować w prosty sposób, przy pomocy systemu rezerwacyjnego na witrynie. Nowoczesny oraz wygodny apartament z 3 sypialniami to miejsce dedykowane osobom, którym kameralna atmosfera nie jest obojętna.