Budownictwo

Indywidualnie realizowane projekty wnętrz w ramach realizacji pod klucz

Nowatorskie nastawienie do realizacji projektów wnętrz to specjalność studia ZEN. Nie ma w tym przypadku znaczenia, czy projekty wykonywane są dla klientów indywidualnych, czy dla klientów biznesowych. Realizowanie usług dotyczy nie tylko projektu, lecz https://www.zen-art.eu/ udzieli pomocy w wyborze mebli i całego wyposażenia.

W przypadku małych powierzchni specjaliści zatroszczą się o to, aby zachowana była przestronność. Natomiast kiedy pomieszczenia są większe, dba się o utrzymanie spójnej aranżacji pod kątem wyposażenia i koloru. Dzięki temu, że realizacja projektu jest kompleksowa i przebiega etapami, można oczekiwać wszystko potoczy się sprawniej. Zespół architektów specjalizuje się w aranżacjach nowoczesnych, loftowych, skandynawskich, glamour, lecz też tradycyjnych.

Kiedy zaś zleceniodawca chce pozyskać projekt niebanalny, to specjaliści nie boją się zaproponować wizualizacji z dowolnych nurtów architektury. Rzetelność, kreatywność, elastyczność w działaniu i niebanalne rozwiązania to cechy, jakimi kierują się architekci wnętrz z podanej pracowni. Wystarczy przejrzeć portfolio ZEN, żeby nabrać o tym przekonania. Poza architektami wnętrz nad codzienną pracą czuwają również eksperci z zakresu obsługi realizacji inwestycji. Wiedza na temat rynku oraz zasad designu powoduje, że cały zespół realizuje własne obowiązki rzetelnie.

Studio nawiązuje współpracę z firmą KAMAR, w obrębie realizacji elementów umeblowania na wymiar. To spełnia oczekiwania zleceniodawców. Meble są wykonane tak samo dla klientów indywidualnych, jak i dla dowolnych instytucji. Wszystko zrobione jest solidnie i zgodnie ze wstępnymi ustaleniami. Wykonane mogą zostać: meble kuchenne, szafy i garderoby, meble łazienkowe, regały i biblioteki, meble do biura oraz różne zabudowy meblowe. Zleceniodawcy mogą oczekiwać na dowóz i zamontowanie zamówionych elementów umeblowania. To sprawia, że są usatysfakcjonowani ze świadczeń.

Similar Posts