Przemysł

Trwałe tynki do wykonywania elewacji zewnętrznych

Cechy tynku akrylowego, oferowanego przez przedsiębiorstwo GREINPLAST sprawiają, że klienci chętnie go kupują. Głównie, tynk akrylowy jest uodporniony na oddziaływanie czynników atmosferycznych. Jest to także materiał elastyczny, jaki wykazuje dużą odporność mechaniczną.

Cechuje go idealna przyczepność do powierzchni. Uniwersalne wykorzystanie tynku akrylowego to następny powód motywujący do kupna. Znaczy, że tynk może być zastosowany na nowszych, jak i na odnawialnych podłożach mineralnych. Zalety estetyczne i imponująca kolorystyka powodują, że klienci chętnie kupują ten rodzaj farby. Tynk sprzedawany jest w wersji natychmiastowo gotowej do użytkowania, co powoduje, że jego nakładanie nie jest czasochłonne.

Oferowany tynk powstał na bazie innowacyjnych technologii. W związku z tym będzie nadawać się do położenia na dowolnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, czy wapiennym. Tynk akrylowy można nałożyć po dwudziestu ośmiu dniach od położenia podłoża. Ten rodzaj tynku sprawdzi się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST. Należy nałożyć go po minimum 3 dniach od ich wykonania. Paleta barw jest udostępniona przez wytwórcę i można się z nią zapoznać na stronie. O ile kupujący chcą, mogą dobrać dowolny kolor.

Abstrahując od tego, jaką się przewiduje kolorystykę dla elewacji, można to uzyskać. U producenta tynk akrylowy sprzedawany jest w opakowaniach 25 kilogramów. Konsumenci mogą obeznać się z opisem na witrynie. Do ich wglądu pozostają również: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne a także atest systemu. Efektywność oraz prędka aplikacja dowodzą, że warto wybrać ten określony wyrób. W jego formule uwzględniona jest specjalna mieszanka środków biobójczych, co minimalizuje rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej ten typ tynku zostanie zamieszczony.

Similar Posts